VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMAS.


800 - 1300 EUR

-Valandų kiekis: nuo 6 val. iki 10val.

Vestuvėms yra sudaryti paslaugų pasiūlymai, į kurios jau įeina skirtingas fotografavimo valandų skaičius bei kitos paslaugos.
Dėl detalesnės informacijos kviečiame susisiekti.

KITOS FOTOSESIJOS


150 EUR / 1 val.

ASMENINĖS, PORŲ, ŠEIMOS FOTOSESIJOS.
-Fotosesijos mokomose lokacijose aptariamos individualiai.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
-Makiažas / Šukuosena
-Stilisto paslaugos
-Dekoro paslaugos

DOVANŲ KUPONAS


nuo 150 EUR

Jei nuspręstumėte padovanoti prisiminimus.

Galiojimo laikas: 6 mėn.

Jei pasirinktos paslaugos kaina yra didesnė nei dovanų kupono vertė, skirtumą padengia kupono turėtojas.

DUK

Kiek valandų geriausia samdyti fotografą?

A. Daug priklauso nuo pačio užsakovo, yra laibai skirtingu žmonių, tad ir pačios šventės labai skiriasi. Kai kurie sugalvoja daug įdomių ir gražių veiklų šventės vakarą, kuriu metų mums pavyksta pagauti nepakartojamų emocijų, o kai kurie yra labiau linkę prie paprastesnės ir ramesnės šventės.
Paprastai visos dienos fotografavimo eiga būna tokia: pasiruošimas – ceremonija – sveikinimai – fotosesija per 1-2 lokacijas – vakarinės dalies sveikinimai – vakarinė dalis + šokiai pokiai.
Per susitikimą parodome visos dienos nuotraukas, tam, kad būsimiems jauniesiems pasidarytu aiškiau, kaip gi gali atrodyti ta visa diena. Kiekviena dienos dalis turi savo žavesio , bet tai nereiškia, kad Jūs būtinai turite rinktis visos dienos fotografavimą.
Reiktu atsižvelgti į kiekvienos dalies turinį.
Daugiausiai nuotraukų padaromą nuo ceremonijos iki vakarinės dalies. Vakarinėje dalyje nuotraukų bei užfiksuotų emocijų kiekis priklauso nuo to, ar Jūsų svečiai mėgsta šokti, linksmintis, bendrauti ir, be abejo, nuo turinio – žaidimai, spėlionės, užduotys.
Na, o jeigu planuojate ramesnę vestuvių šventę, kalbant apie vakarinę dalį, fotografas tikrai nėra reikalingas ilgam laikui
Mes visada galime patarti kaip sugalvoti įdomių idėjų ir padaryti, kad veiklos netruktų.

Mano būsimas vyras nemėgsta fotografuotis, mes nemokam pozuoti.

A. Gera žinia ta, kad pozuoti beveik nereikės. Mūsų nuotraukose mes bandome perteikti tikras emocijas ir tikras istorijas! Mes norime, kad vestuvių dieną Jūs dalinai pamirštumėte apie tai, kad Jus fotografuoja ir tiesiog mėgautumėtės vienas kitu. Norime kad per Jūsų dieną Jūs dovanotumėt vienas kitam meilę bei šypsenas ir kad Jūsų žvilgsniai būtų nukreipti ne į kamerą, o vienas į kitą. O jei mums vis dėlto reikės Jūsų dėmesio, mes būtinai jus apie tai informuosime ir patarsime. kaip geriau atsistoti ir kaip geriau bei natūraliau atrodyti.
Jūsų būsimas vyras nemėgsta fotografuotis? Na, taip, tokie jau tie vyrai...Šioje situacijoje labai svarbus Jūsų vaidmuo – Jūs turite jam pakuždėti, jog Jums yra LABAI svarbu, jog jis pasistengtų dėl Jūsų, dėl savo mylimos moters, dėl savo vienintelės - juk žinote tą posakį - „meilė ir kalnus nuverčia“.

Vestuvinė fotosesija. Kur fotografuotis?

A. Susitikimo, susipažinimo metu apie tai kalbame su kiekviena pora. Įsiklausome į jų norus, vizijas, pasiūlome fotografavimosi vietų tiek mieste tiek gamtoje. Jei pora nori fotografuotis studijoje ar, tarkime, dvare – parinksime tinkamiausią.
Renkantis fotosesijos vietą reikia atsižvelgti į kelis dalykus: 1. Jūsų norus – gal būt turite Jūsų širdžiai artimą gamtos kampelį ar senamiesčio gatvelę, kurioje susipažinote. 2. Maršrutą ir laiką – namai-ceremonijos vieta-šventės vieta ir laikas per kurį turime spėti pasifotografuoti ir atvykti į šventės vietą laiku.

O jeigu vestuvių dieną lis lietus?

A. Prieš fotosesiją visada stengiamės apsvarstyti šitą klausimą ir sugalvoti planą B. Jei lietus labai negąsdina jaunųjų, fotosesiją galime daryti lietuje, o be to, visada gelbsti skėčiai.

Kiek nuotraukų gausime?

A. Nuotraukų kiekis priklauso nuo kelių dalykų. Pirmas – mūsų darbo laikas Jūsų šventėje – kuo jis ilgesnis, tuo daugiau nuotraukų gausite. Antras ir bene svarbiausias – Jūsų šventės turinys – kuo jis įvairesnis, tuo daugiau nuotraukų gaunate. Na ir trečiasis – Jūsų skiriamas laikas fotosesijai – kuo fotosesijos laikas ilgesnis, tuo daugiau ir įvairesnių nuotraukų gaunate.

Kaip greitai gausime nuotraukas?

A. Mėgstame jaustis laisvi, kad galėtumėm kibti į naujus darbus, tad nuotraukas stengiamės atiduoti kuo greičiau Mūsų sutartyje nurodytas laikotarpis yra 60d. - 90d.

Ar atiduodate neretušuotas nuotraukas?

A. Atiduodame tik sutvarkytas bei atrinktas nuotraukas. „Žalių“ (Raw) failų neatiduodame.