Justas Gulbinovičius - fotografija susidomėjau būdamas dvidešimties metų, tada šis vizualusis menas man buvo tik hobis, saviraiškos forma. Apytiksliai aštuonerius metus fotografija užsiiminėjau neprofesionaliai. Laikui bėgant nusprendžiau mokytis fotografijos, kur ne tik pastiprinau savo jau sukauptas žinias, bet ir įgyjau fotografo specialybę. Šiuo metu fotografuoju profesionaliai ir užsimu komercine fotografija. Taip pat užsiimu ir menine fotografija. 2016 metais dalyvavau Lietuvos Fotomenininkų Sąjungos rengiamame fotokonkurse, kuriame su savo urbanistinio minimalizmo serija, patekau tarp laureatų. 
Valerija Semeniuk  - prieš tai, dar mokykloje, domėjausi piešimu ir galvojau, kad mano darbas bus susijęs su tuo, bet kuo toliau tuo labiau supratau, kad fotografija man patinka labiau ir vietoj to, kad mokytis ilgai "svajoto" grafinio dizaino, nusprendžiau, kad noriu mokytis fotografijos. Pradėjau savarankiškai, o vėliau  susimąsčiau ir apie profesijos įgyjimą. Labai džiaugiuosi, kad mano gyvenime atsirado fotografija, kuri tapo ne tik mėgiamu užsiėmimu bet ir gyvenimo  budu.
 Taigi mūsų fotografijos keliai susikirto, kai kartu pradėjome mokytis fotografijos. Mokydamiesi turėjome nuostabią grupę bendraminčių ir puikius mokytojus, su kai kuriais bendraujame iki šiol. Kadangi turėjome daug bendrų darbų, labai dažnai laiką leisdavome visi kartu, o ypač mes su Justu. Galiausiai pabaigėme mokslus ir tapome komanda.

  • Pinterest
  • Facebook
  • Instagram

lightstroke.info@gmail.com Tel.: +370 679 64106